Zostań programistą poprzez webinary i twórz gry onlineWebinary to seminaria prowadzone online, dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, w różnych tematach. Obecnie coraz częściej organizowane są webinary programistyczne.

Wynika to zapewne, że w mediach coraz więcej mówi się o deficycie specjalistów w IT. Nie zapomina się wtedy również wspomnieć o ich zarobkach i mitycznych już 15k na rączkę. Na takie kwoty mogą liczyć jedynie najlepsi z najlepszych. Co nie zmienia faktu, że nauka programowania to dobry pomysł, bo dzięki temu nawet jeśli nie zostaniemy zawodowymi specami od IT, to będziemy mieli większą świadomość działania pewnych rzeczy.

Tworzymy własne gry…

 

Gdy jednak stwierdzimy, że programowanie to to, czym chcemy się zajmować zawodowo. I zdobędziemy umiejętności programistyczne w takich językach jak JavaScript, html5 oraz CSS3, to będziemy mogli tworzyć gry online. Co ważne gry stworzone w tej technologi będą mogły działać na wszystkich dostępnych obecnie urządzeniach. Dlatego gdy ukończymy naszą grę, będzie mogła ona być odpalona, zarówno na komputerze osobistym, jak i na tablecie czy smartfonie. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie trzeba pisać kodu dla każdego z tych urządzeń osobno.

…a internauci w nie grają

 

Gry online to bardzo popularna forma spędzania czasu przez bardzo wielu ludzi, niezależnie od wieku.Takie gry online jak World of Tanks, big farm, forge of empires zyskały sobie rzeszę fanów na całym świecie. Obecnie dzięki takim grom miliony ludzi, sadzi marchewki, zbiera plony, czy niszczy czołgi przeciwnika online. Takie gry w większości są free to play, czyli nie musimy płacić, aby w nie grać. Jednak twórcy przewidzieli możliwość kupna specjalnych przedmiotów za dodatkową opłatę. Takie przedmioty mogą znacząco ułatwiać rozgrywkę i sprawiać, że gra będzie jeszcze przyjemniejsza. Twórcy dzięki temu czerpią ogromne zyski. Może kiedyś i Ty stworzysz równie popularną grę internetową.

A gdy pójdziesz bardziej w strony internetowe, to będziesz mógł stworzyć serwis w, którym newsy online będą grały pierwsze skrzypce. Może narodzi się dzięki temu kolejny gigant prasy? Kto wie? Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

This entry was posted in Praca.