Zarządzanie placówkami oświatowymi nie należy do zadań łatwych. Nowelizacja prawa oświatowego, która ma miejsce stosunkowo często sprawia, że zapotrzebowanie na szkolenia z tego zakresu jest bardzo duże. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych została powołana do życia firma ECRK LEX, która specjalizuje się w organizowaniu szkoleń dla nauczycieli z zakresu prawa oświatowego.

Elżbieta Linowska: inicjatorka projektu

Elżbieta Linowska, która obecnie jest członkiem Rady Programowej to dyplomowany nauczyciel z ponad trzydziestoletnim stażem. Elżbieta Linowska posiada tytuł dyplomowanego edukatora, jest współzałożycielką i rzecznikiem prasowym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA. Na swoim koncie ma wiele publikacji z zakresu prawa oświatowego. Prowadzi także szkolenia dla nauczycieli.

Nowelizacja prawa oświatowego i szkolenia z tego zakresu

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Szkolenia organizowane przez ECRK LEX to doskonała okazja, aby poznać znowelizowane prawo oświatowe. Każde szkolenie (w ofercie firmy są szkolenia otwarte, zamknięte, e-szkolenia) organizowane są bardzo starannie. Prowadząca szkolenia p. Elżbieta Linowska bardzo wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania zadawane przez uczestników szkolenia. Uczestnicy szkoleń mogą bez trudu zdobyć lub uzupełnić już posiadaną wiedzę w zakresie prawa oświatowego. Duża wiedza, umiejętność nawiązywania kontaktu z uczestnikami szkolenia plus umiejętność przekazania wiedzy w ciekawy sposób – to cechy, które charakteryzują szkolenia prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata i różnorodna. Wysoki poziom merytoryczny sprawia, że czas poświęcony na szkolenie jest w pełni wykorzystany. Organizacyjna strona szkoleń także stoi na bardzo wysokim poziomie.

Szkolenia oferowana przez ECRK LEX przeprowadzane są w sposób profesjonalny. Poruszane zagadnienia przekazywane są w sposób merytoryczny. Uczestnicy szkoleń oceniają je jako bardzo ciekawe i przeprowadzane w wyjątkowo profesjonalny sposób.