Gracze hardcorowi i casualowiWebinary dla kogo są te szkolenia? Dla osób, które mają mało czasu a chciałyby dowiedzieć się czegoś nowego lub nauczyć się przydatnych umiejętności.

Kwalifikacje, które można zdobyć dzięki webinarom mogą przydać się zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Dzięki temu, że szkolenia odbywają się online, odpada kosztowny dojazd na miejsce kursu oraz ewentualny nocleg w hotelu.

Szkolenie pozbawione barier

 

Wszystkie osoby, które lubią wygodę i zacisze swojego domu będą zachwycone możliwością odbycia kursu nawet w pidżamie. Bo dlaczego nie, jeśli tak nam akurat najwygodniej. Twój nauczyciel może być na drugiej półkuli a jeśli tylko posiadasz kompa i dostęp do internetu możesz wziąć udział w szkoleniu online. Jeśli jesteś zainteresowany webinarami to konieczne śledź newsy online w branżowych serwisach. Tak, by być na bieżąco z obecnie dostępnymi szkoleniami online.

Jak dzielimy grających internautów?

 

Nie ma chyba takiej osoby, która posiada internet, a nie słyszałaby o grach online. Gry online to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. I to bez względu na wiek czy płeć. W gry grają zarówno nastolatkowe, jak i osoby dorosłe, mające już własne rodziny. Osoby grające w gry online, mogą dzięki nim przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i być tym kim chcą. Dla wielu jest to odskocznia od codziennych problemów. Niektórzy nawet zatracają się w grach i spędzają zbyt wiele swojego wolnego czasu. Przeważnie dlatego, że świat w grach wydaje się być lepszy i ciekawszy. Inni traktują gry, jak zwykłą zabawę, której nie poświęcają raczej wiele czasu. Ci pierwsi nazywani są hardcorowymi graczami, którzy spędzają nawet 8 godzin dziennie. Tych drugich określa się mianem graczy casual’owych, którzy grają kilka razy w tygodniu po godzinie czy półtorej dziennie. Ci pierwsi raczej nie wypowiadają się zbyt pochlebnie o tych drugich. Gdyż nie uważają ich za prawdziwych graczy. Nie zmienia to faktu, że gry są dobre ,ale w rozsądnych dawkach, dlatego nie powinno się przesadzać z ich ilością w ciągu dnia. Polecam zachować zdrowy rozsądek tak, by nie wpaść w sidła nałogu.