Gdy odpowiadamy za niewielki sklep internetowy, tworzenie plików produktowych zwykle nie wydaje się nam skomplikowane. Znając pewien schemat postępowania możemy tworzyć je nawet ręcznie ciesząc się z ich funkcjonalności. Nie mija jednak wiele czasu, a zadanie to zaczyna nas przerastać. Dzieje się tak przede wszystkim wtedy, gdy sam sklep ulega przeobrażeniem. Także szukanie nowych kanałów dostępu do klientów sprawia, że konieczne jest spojrzenie na pliki produktowe w inny sposób. W pewnym momencie automatyzacja staje się koniecznością. Wtedy też warto zainteresować się usługą feedink.

 

Czas na uproszczenie zarządzania

Dlaczego automatyzacja procesu tworzenia plików produktowych tak bardzo się przydaje? Na pierwszy plan wysuwa się to, że praca z nimi staje się dzięki niej wygodniejsza. Nie można nie docenić jednak również tego, że oszczędzamy czas. Feedink pozwala na tworzenie plików, które z powodzeniem można dopasować do wielu kanałów komunikacji. Problemem nie jest przy tym również modyfikacja zawartości plików produktowych, w każdej chwili możemy więc udostępniać to, co chcemy. Dzięki temu automatyzacja procesu nie musi być kojarzona z brakiem dbałości o jakość danych.

 

Jak obsługiwać program

Wiele osób podchodzi sceptycznie do programów pozwalających na zarządzanie plikami produktowymi nawet pomimo tego, że nie kwestionuje w żaden sposób przydatności tego typu rozwiązań. Wynika to przede wszystkim z obaw o sposób, w jaki przebiega ich obsługa. Pojawia się pytanie, czy samo jej opanowanie nie będzie zabierać cennego czasu i czy firma rzeczywiście zyska na takim oprogramowaniu. W tym przypadku trudno mówić jednak o jakichkolwiek powodach do obaw. Interfejs jest zbudowany w taki sposób, aby sprawnie poruszały się po nim nawet te osoby, które nie mogą pochwalić się dużym doświadczeniem. Co więcej, osoby te bez problemu są w stanie wprowadzić nawet zaawansowane modyfikacje. Program bazuje na prostych regułach, a to sprawia, że pozwala również na szybkie korygowanie ewentualnych błędów.