Bramy pneumatyczne – do czego je wykorzystać?

Event marketing to świetny sposób na to, żeby zainteresować takich klientów, którzy nie zwracają szczególnej uwagi na reklamy w innych mediach, za to lubią bywać i brać udział w różnych wydarzeniach.

Takie zewnętrzne „okazje” warto wykorzystywać i starać się o pozycję partnera lub sponsora, co pozwoli promowanie firmy w ramach eventu. Do tego najlepszym rozwiązaniem są figury pneumatyczne, czyli nadmuchiwane, które dzięki swoim dużym rozmiarom szybko rzucają się w oczy. Do takich figur należą, między innymi, balony i bramy pneumatyczne.

Gdzie wykorzystać bramy pneumatyczne?

Najczęściej bramy pneumatyczne stawiane są na miejscach startów i met różnych zawodów sportowych, czyli biegów miejskich, wyścigów samochodowych czy wyścigów kolarskich – na pewno każdy z nam był świadkiem lub widział zdjęcia bądź filmy z takiego wydarzenia, na których pojawiła się wysoka (około trzy- a nawet czterometrowa) konstrukcja dmuchana, na której widoczne były logo i nazwy różnych firm.

Chociaż bramy pneumatyczne najczęściej kojarzą się właśnie ze sportem, wcale nie muszą zostać tylko tam, można ich użyć bowiem niemal wszędzie, wystarczy odrobina kreatywności. Brama, jak nazwa wskazuje sama, jest wejściem – tutaj co prawda bez drzwi, ale jednak oznacza przejście skądś dokądś. Można więc wykorzystać ją jako wejście do strefy dla dzieci (jeśli współorganizujemy jakiś festyn), może być po prostu wejściem do wesołego miasteczka lub na teren wydarzenia. Przechodząc przez bramę pneumatyczną ludzie będą czuli się bardziej wyróżnieni, a samo wydarzenie wyda się im bardziej ekskluzywne.

Największe zalety bram

Bramy pneumatyczne wykonane są z mocnej tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i ścieranie. Poza tym można je oświetlić – niektóre zakłady produkujące bramy pneumatyczne oferują dodatkowe oświetlenia LED, żeby konstrukcja była bardziej widoczna w nocy. Ponadto są… miękkie. Dlatego nawet jeśli ktoś przypadkiem na nią wjedzie lub wpadnie, nic groźnego mu się nie stanie.

Szczegóły na: http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/balony-reklamowe

This entry was posted in Reklama.